Pożyczki prywatne

Pożyczki prywatne

W przypadku, gdy zawiodą procedury bankowe, zdolność kredytowa jest niewystarczająca, opóźnienia w spłatach kredytów oraz ” historia w BIK ” uniemożliwia otrzymanie kredytu bankowego istnieją firmy oraz możliwości uzyskania finansowania w formie pożyczki prywatnej.

Jako pośrednicy finansowi posiadamy dostęp do szerokiej gamy oferty i możliwości firm rynku pożyczek prywatnych.

Oferujemy pomoc w pozyskaniu kapitału dla przedsiębiorstw, osób prywatnych, rolników. Posiadamy dostęp do pożyczek prywatnych ze środków pieniężnych inwestorów i firm zewnętrznych.

Wartości, którymi się kierujemy to rzetelna pomoc finansowa w trudnych sytuacjach, kompletna obsługa prawna, traktowanie każdego klienta indywidualnie.

Dążymy do dopasowania oferty kredytowej do potrzeb każdego klienta. Zapewniamy warunki umowy zgodne z bezpieczeństwem i efektywnością przeprowadzanych transakcji.

Warunki pożyczki, oprocentowanie, okres pożyczki, wysokość oraz rodzaj raty, RRSO, całkowity koszt finansowania, prowizja, koszty, kwota raty miesięcznej zależne będą od instytucji finansowej prezentującej Państwu swoją ofertę podczas procesu wnioskowania oraz złożenia przez instytucję oferty pożyczkowej. Materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 K.c.

kontakt: 665 044 493

noblecapitals@onet.com.pl

Wniosek online

Zapisz