Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

1. Czym jest www.polski-portal-finansowy.pl

Polski Portal Finansowy to zespół pośredników, doradców finansowych oraz biznesowych pomagających Klientom indywidualnym oraz Firmom w uzyskaniu odpowiedniej usługi związanej z szeroko pojętym rynkiem finansowym.

2. Czym zajmuje się www.polski-portal-finansowy.pl

Zajmujemy się uzyskaniem kredytu, pożyczki, finansowania, faktoringu, ubezpieczenia dopasowanego do oczekiwań i profilu zgłaszającego się do nas Klienta.

3. Jaka jest misja portalu

Naszą misją jest szybka pomoc i wsparcie każdemu Klientowi oczekującemu wsparcia w zakresie szeroko pojętego finansowania.

4. Jaki jest główny cel działania portalu

Głównym celem portalu jest pośrednictwo oraz doradztwo finansowe. Dostarczamy informacje, wiedzę, oferty kredytowe, piszemy biznes plany, kojarzymy partnerów biznesowych, publikujemy ogłoszenia Klientów szukających niestandardowych rozwiązań finansowania w skomplikowanych sytuacjach.

5. W jaki sposób można zgłosić zapotrzebowanie na daną usługę finansową

Aby uzyskać konkretną pomoc w dziedzinie usług finansowych należy wypełnić wniosek / formularz online. Zawarte tam informacje pomogą nam na szybkie i profesjonalne dopasowanie rozwiązania do Państwa potrzeb.

6. Jaki jest koszt usług związanych z ofertą www.polski-portal-finansowy.pl

Usługi związane z podstawowymi wnioskami kredytowymi, pożyczkowymi i finansowymi są bezpłatne. W przypadku usług specjalistycznych B2B wycena wsparcia dokonywana jest po zapoznaniu się z problematyką w oparciu o obustronną konsultację.