O nas

onas

Polski Portal Finansowy to portal pośrednictwa kredytowego, finansowego, oraz bezpośrednie wsparcie biznesowe skierowane do grupy klientów indywidualnych, działalności gospodarczych, małych i średnich przedsiębiorstw, dużych spółek prawa handlowego, działalności rolniczych.

Informujemy o najnowszych ofertach kredytowych, wydarzeniach biznesowych, nowościach literatury i doniesień finansowych, polecamy najlepsze produkty finansowe w danym miesiącu.
Na bieżąco informujemy o najnowszych wydarzeniach ze świata finansów, prezentujemy opracowania na podstawie prasy, literatury finansowej i biznesowej, prezentujemy wydarzenia, konferencje, szkolenia ze świata finansów i biznesu. Polecamy produkty finansowe z kategorii: kredyty, pożyczki, faktoring, leasing zwrotny, pożyczki prywatne, ubezpieczenia, inwestowanie.

Podstawą naszych usług i wsparcia Klientów jest bezpośrednie pośrednictwo i doradztwo finansowe.
Prowadzimy usługi B2B na poziomie kojarzenia partnerów biznesowych w zakresie finansów, piszemy biznesplany, prowadzimy wsparcie w informacji na temat pożyczek finansowanych przez instytucje EU.

Serwis www.polski-portal-finansowy.pl jest stroną internetową pośredników finansowych i biznesowych B2B, B2C i prezentuje informacje na temat wybranych zagadnień rynku kredytowego, finansowego, biznesowego itp. Informacje i materiały w nim zawarte pochodzą od podmiotów oraz osób trzecich, dostarczycieli usługi finałowej dla klienta oraz od instytucji współpracujących. Pośredniczymy w nawiązywaniu kontaktów biznesowych, fnansowych i innych.

Jako pośrednik instytucji finansowych nadzorowanych przez KNF dostarczamy klientom informacji o najlepszych rozwiązaniach dopasowanych do ich sytuacji, wnioskujemy oraz doprowadzamy do finalizacji umowy pomiędzy instytucją finansową a klientem zgłaszającym się do nas.

Szukaj szczegółów na:

Publikujemy ogłoszenia naszych Klientów szukających wsparcia w kredytowaniu, pożyczkach, inwestycjach, rozwiązaniach finansowych, wsparciach w B2B i rozwoju biznesu.

Szukaj szczegółów na:

Działamy na terenie całej Polski. Po uzgodnieniu szczegółów dotyczących Państwa oczekiwań i problematyki dojeżdżamy do Klientów w celu uzupełnienia dokumentacji, wsparcia, wypełnienia dokumentacji, konsultacji itp.

Polski Portal Finansowy jest ambitnym i prężnym medium pośredników finansowych działających nieprzerwanie w biznesie oraz finansach od 1997 roku. Portal o tematyce finansowej, ekonomicznej i bankowej to wynik naszych wieloletnich kontaktów, doświadczeń oraz umów biznesowych zrealizowanych dla naszych Klientów. Proponujemy różnorodne rozwiązania z zakresu usług kredytowych, pożyczkowych, publikujemy felietony, analizy, raporty, prognozy z dziedziny finansów, pożyczek, inwestowania alternatywnego, bankowości, ubezpieczeń, leasingu zwrotnego i szeroko pojętych tematów finansów, gospodarki, wsparcia dla startup itp.
Więcej informacji na temat naszej misji i działalności znajdziecie Państwo w sekcji: Najczęściej zadawane pytania.