Kredyty i pożyczki poza bankowe

W wyjątkowych sytuacjach w przypadku braku zdolności kredytowej oraz / lub przeterminowanego zadłużenia rozważyć można oferty firm oferujących kredyty i pożyczki poza bankowe.

Procedowanie finansowania takiego jak kredyty, pożyczki czy leasing w oparciu o kryteria wyznaczone przez instytucję finansową opierają się między innymi o analizę ‘’historii kredytowej’’ Klienta zapisanej w Biurze Informacji Kredytowej.

W przypadku, gdy w ‘’historii kredytowej’’ Klienta widnieją przypadki kredytów wypowiedzianych, poddanych egzekucji, nieterminowej spłaty zadłużenia, ponadprzeciętnej ilości zapytań kredytowych uzyskanie kredytu bankowego jest często niemożliwe.

W przypadku odmowy banku istnieją firmy finansowe pozwalające na uzyskanie środków pieniężnych w oparciu o kryteria nie uwzględniające raportu z Biura Informacji Kredytowej.

kontakt: 665 044 493

Warunki kredytowania, oprocentowanie, okres kredytowania, wysokość oraz rodzaj raty, RRSO, całkowity koszt kredytu, prowizja, koszty związane z korzystaniem z ochrony ubezpieczeniowej, kwota raty miesięcznej zależne będą od instytucji poza bankowej prezentującej Państwu swoją ofertę podczas procesu wnioskowania oraz złożenia przez instytucję finansową oferty kredytowej / pożyczkowej. Materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 K.c.

Wniosek online