Kredyty i pożyczki bez BIK

W wyjątkowych sytuacjach w przypadku braku zdolności kredytowej oraz / lub przeterminowanego zadłużenia proponujemy zapoznać się z działem kredyty i pożyczki poza bankowe naszego serwisu.

Dodatkowo wykonamy w imieniu i za zgodą Klienta rejestracji oraz analizy raportu uzyskanego z BIK.

Procedowanie finansowania takiego jak kredyty, pożyczki czy leasing w oparciu o kryteria wyznaczone przez instytucję finansową opierają się między innymi o analizę ‘’historii kredytowej’’ Klienta zapisanej w Biurze Informacji Kredytowej.

‘’Historia kredytowa” stanowi dla większości instytucji finansowych jeden z kluczowych czynników na podstawie, którego oceniana jest wiarygodność oraz rzetelność Klienta w stosunku do obecnych a tym samym do przyszłych zobowiązań.

W przypadku, gdy w ‘’historii kredytowej’’ Klienta widnieją przypadki kredytów wypowiedzianych, poddanych egzekucji, nieterminowej spłaty zadłużenia, ponadprzeciętnej ilości zapytań kredytowych uzyskanie kredytu bankowego jest często niemożliwe.

Każdy z odbiorców usług bankowych, finansowych może samodzielnie założyć konto indywidualne w BIK, samodzielnie dokonać oceny własnej ‘’historii kredytowej’’ oraz kontrolować stan swojego obecnego zadłużenia.

Usuwanie wpisu z rejestru jest czynnością czasochłonną i zależną od decyzji określonego banku.

W przypadku odmowy banku co do możliwości udzielenia kredytu, pożyczki, finansowania ze względu na ‘’złą historię kredytową’’ istnieją firmy finansowe pozwalające na uzyskanie środków pieniężnych w oparciu o kryteria nie uwzględniające raportu z Biura Informacji Kredytowej.

kontakt: 665 044 493

Warunki kredytowania, oprocentowanie, okres kredytowania, wysokość oraz rodzaj raty, RRSO, całkowity koszt kredytu, prowizja, koszty związane z korzystaniem z ochrony ubezpieczeniowej, kwota raty miesięcznej zależne będą od instytucji poza bankowej prezentującej Państwu swoją ofertę podczas procesu wnioskowania oraz złożenia przez instytucję finansową oferty kredytowej / pożyczkowej. Materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 K.c.

Wniosek online