Kredyty gotówkowe, kredyty mieszkaniowe

Kompleksowy przegląd oraz bezpośrednie dotarcie do najkorzystniejszych ofert bankowych kredytów gotówkowych i kredytów hipotecznych.

 

KREDYTY GOTÓWKOWE:

kredyty gotówkowe

Kredyty indywidualne przeznaczone mogą być na różne cele konsumpcyjne związane z bieżącymi potrzebami gospodarstwa domowego.

Kredyty gotówkowe: maksymalna kwota kredytu do 200 tys. zł., szybki czas realizacji, bez zbędnych formalności, zabezpieczeń i poręczycieli.

Konsolidacyjne: jedna rata, kwota kredytu dopasowana do potrzeb Klienta, szeroki zakres okresu kredytowania, raty dostosowane do Twoich możliwości i zaakceptowane przez każdą ze stron, bez zbędnych formalności.

Konsolidacyjne z opcją dodatkową gotówka na konto: jedna rata, kwota kredytu dopasowana do potrzeb Klienta, szeroki zakres okresu kredytowania, raty dostosowane do Twoich możliwości i zaakceptowane przez każdą ze stron, bez zbędnych formalności, dodatkowa gotówka wpływająca na konto Klienta.

Kredyty mieszkaniowe: polecamy wybór kredytu w walutach: PLN lub EUR na zakup nowego mieszkania od dewelopera lub mieszkania z rynku wtórnego, zakup gotowego domu lub jego budowę systemem gospodarczym.

Wkład własny do kredytu mieszkaniowego zgodny z przepisami prawa na dzień wnioskowania.

Pożyczki hipoteczne: to rozwiązanie, gdy posiadasz nieruchomość, na której można ustanowić hipotekę.

W wyjątkowych sytuacjach w przypadku braku zdolności kredytowej oraz / lub przeterminowanego zadłużenia proponujemy zapoznać się z działem kredyty i pożyczki poza bankowe naszego serwisu.

Dodatkowo wykonamy w imieniu i za zgodą Klienta rejestracji oraz analizy raportu uzyskanego z BIK.

KREDYTY MIESZKANIOWE:

kredyty mieszkaniowe

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJWIĘKSZYM BROKEREM NIERUCHOMOŚCI  NA POLSKIM RYNKU.

POSIADAMY NAJSZERSZĄ OFERTĘ BEZPOŚREDNIĄ ZAKUPU MIESZKANIA, APARTAMENTU, DOMU OD DEWELOPERÓW OPERUJĄCYCH NA POLSKIM RYNKU.

W NASZEJ BAZIE 350 DEWELOPERÓW.

PONAD 700 AKTUALNYCH INWESTYCJI DEWELOPERSKICH.

ZAŁATWIAMY KREDYTY NA MIESZKANIE, APARTAMENT, DOM, TAKŻE NA WPŁATĘ WŁASNĄ. PROGRAM MDM, 0% PROWIZJI ZA ZAKUP, 0 % PODATKU OD ZAKUPU.

Najszersza oferta mieszkaniowych kredytów bankowych w jednym miejscu.

– minimum formalności

– szybka decyzja kredytowa

– długi okres kredytowania

– możliwość karencji w spłacie kredytu

– kredyt bez poręczycieli i zabezpieczeń

Przeprowadzimy poprzez wszystkie procedury prawne, sprawdzimy status nieruchomości, sprawdzimy księgi wieczyste, doradzimy rozwiązania podatkowe i koszty notarialne. Doradzimy jak wybrać i zoptymalizować najniższe koszty zakupu nieruchomości.

Zanalizujemy obecną sytuację i potrzeby, doradzimy w zakresie najlepszych rozwiązań, wybierzemy najlepszą opcję kredytową, przedstawimy ofertę kredytu mieszkaniowego lub hipotecznego, dojedziemy z umową Twojego kredytu pod wskazane miejsce lub umówimy się w wybranym Banku lub naszym biurze.

Wypełnimy potrzebną dokumentację

Jeśli nie dysponujesz wymaganą wpłatą własną wymaganą do kredytu na kawalerkę, mieszkanie, apartament, dom, biuro, obiekt przemysłowy pomożemy uzyskać wpłatę własną na nieruchomość w najszybszy i najprostszy sposób.

Dzięki kredytowi mieszkaniowemu sfinansujesz: kupno kawalerki, mieszkania, apartamentu lub domu na rynku pierwotnym lub wtórnym, zakup działki budowlanej, rolnej lub siedliskowej.

Dzięki kredytowi mieszkaniowemu dokonasz przekształcenia lokatorskiego lub własnościowego spółdzielczego prawa do lokalu w prawo własności, wykupisz mieszkanie komunalne lub zakładowe, nabędziesz udział w nieruchomości.

Kredyt hipoteczny przeznaczysz na zakup biura, obiektu przemysłowego i innych obiektów komercyjnych.

kontakt: 665 044 493

Warunki kredytowania, oprocentowanie, okres kredytowania, wysokość oraz rodzaj raty, RRSO, całkowity koszt kredytu, prowizja, koszty związane z korzystaniem z ochrony ubezpieczeniowej, kwota raty miesięcznej zależne będą od instytucji bankowej prezentującej Państwu swoją ofertę podczas procesu wnioskowania oraz złożenia przez bank oferty kredytowej. Materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 K.c.

Wniosek online

Zapisz