Kredyty dla grup zawodowych

Kredyt dla wybranych grup zawodowych i profesjonalistów to rozwiązanie dla osób, które potrzebują gotówki na rozwój swojej praktyki zawodowej, biznesu, działalności. Kredyt można przeznaczyć na bieżące potrzeby lub refinansowanie kredytów zaciągniętych w innych bankach.

Kredyt dla wybranej grupy zawodowej udzielany jest wyłącznie przedsiębiorcy prowadzącemu jednoosobową działalność gospodarczą i spółkom osobowym (cywilna, jawna i partnerska) z określonego zakresu aktywności.

Kredyt dla wybranych grup zawodowych i profesjonalistów przeznaczony jest dla poniższych specjalistów w swojej dziedzinie:

– prawnik, radca prawny, notariusz, adwokat

– księgowy, biegły rewident, doradca podatkowy

– lekarz, dentysta

– lekarz weterynarii

Możliwości kredytowania dla Profesjonalistów obejmują następujące parametry:

Kwota kredytu do 400 000 PLN.

Okres kredytowania, WIBOR, rodzaj rat: dostosowany do ustaleń i oferty konkretnego banku.

Forma prowadzonej księgowości: ryczałt, KPiR.

Nie praktykuje się wymagań wkładu własnego oraz biznesplanu.

Kredyt dostępny także na oświadczenie o dochodach.

Niewymagane są zabezpieczenia majątkowe i poręczyciele.

Szybka i sprawna procedura i decyzja kredytowa ( aby otrzymać kredyt, nie trzeba przedstawiać zaświadczeń o niezaleganiu wobec ZUS i US ).

Preferencyjne i niskie marże.

Możliwość przesunięcia daty płatności rat, czasowego zawieszenia spłaty rat, negocjowanego obniżenia ich wysokości oraz wydłużenia okresu kredytowania.

kontakt: 665 044 493

Warunki kredytowania, oprocentowanie, okres kredytowania, wysokość oraz rodzaj raty, RRSO, całkowity koszt kredytu, prowizja, koszty związane z korzystaniem z ochrony ubezpieczeniowej, kwota raty miesięcznej zależne będą od instytucji bankowej prezentującej Państwu swoją ofertę podczas procesu wnioskowania oraz złożenia przez bank oferty kredytowej. Materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 K.c.

Wniosek online

 

Zapisz